Mutoh ValueJet 1638WX


mutoh 1638wx

Mutoh ValueJet 1638 WX to specjalistyczny ploter do druku sublimacyjnego. Jest to połączenie pełnej automatyzacji i najwyższej jakości druku.

7 POWODÓW DLACZEGO WARTO WYBRAĆ TEN PLOTER?

  1. Możliwość wejścia w nowy segment wysokomarżowego biznesu.
  2. Sprawdzona jakość i stabilność – platforma ValueJet.
  3. Ładny i szybki druk dzięki japońskim technologiom Mutoh: Intelligent Interweaving, Vardot, DropMaster.
  4. Drukarka „na start” jak i do masowej produkcji.
  5. Szybki zwrot z inwestycji – niska cena.
  6. Najlepsze oprogramowanie RIP na świecie – ONYX 12.
  7. Niezawodnośc na lata – stalowy pasek posuwu karetki.

Maksymalna prędkość plotera Mutoh ValueJet1638 WX to aż 65 m2/h (w rozdzielczości 360×360 dpi)! Typowa prędkość produkcyjna (360 x 720 dpi) to aż 42 m2/h. W trybie wysokiej jakości (720 x 720 dpi) ploter drukuje nadal bardzo szybko, bo aż 25 m2/h. Dzięki takiej wydajności ploter może zastąpić kilka urządzeń konkurencyjnych.

Ploter korzysta z atramentów sublimacyjnych, takich jak Mutoh DS2. Są to bezzapachowe tusze (100% VOC FREE), nie emitujące zapachów zarówno w czasie druku jak i procesu transferu. Oferują szeroki gamut kolorystyczny, nasycone barwy po przeniesieniu na docelowe podłoże oraz odporność po utrwaleniu na pranie i czynniki zewnętrzne, nawet na niskobudżetowych podłożach poliestrowych. Atramenty nie zapychają dysz i przeznaczone są dr druku w nawet wysokich prędkościach. Zużycie tuszu kształtuje się na poziomie 10 ml/m2.

Podsumowując, nowy ploter Mutoh ValueJet 1638 WX daje szerokie możliwości w wielu branżach: reklamowej, wystawienniczej, dekoratorskiej, odzieżowej czy gadżetowej. Pozwoli zagospodarować wiele nisz jak i rozwinąć moce produkcyjne aktualnych parków maszynowych.